biuro rachunkowe Dębica

Jesteśmy Nowoczesnym biurem rachunkowym oferującym świadczenie usług księgowych, jednak cechuje nas innowacyjne podejście do biznesu, dlatego połączyliśmy obszary finansów i rachunkowości oraz projektowych, w tym doradztwa operacyjnego.

Oferta

Nasze usługi

Innowacyjność naszego projektu polega na wprowadzeniu przez naszą firmę współpracy działu operacyjnego oraz finansowego, która jest nieodzownym elementem w skutecznym prowadzeniu realizowanych projektów.

Biuro rachunkowe oferta: Księgowość

Księgowość

Kompleksowa obsługa księgową dla przedsiębiorstw o różnym profilu działalności.

Biuro rachunkowe oferta: Kadry i płace

Kadry i płace

Profesjonalne prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową

Biuro rachunkowe oferta: Rozliczenie PIT, VAT, CIT

Rozliczenie PIT,VAT, CIT

Kompleksowe usługi rozliczania podatków dla przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Biuro rachunkowe oferta: Sprawozdawczość

Sprawozdawczość

Przygotowanie profesjonalnych sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw, przeznaczonych do celów kredytowych i leasingowych.

O NAS

Profesjonalne biuro rachunkowe w Dębicy

Zespół E-KIP, składający się z doświadczonych specjalistów, którzy swoje kariery rozpoczęli w renomowanych korporacjach, oferuje elastyczność i doskonałą organizację. Hierarchie nie istnieją w naszej firmie – każdy pracownik ma jasno określone zadania. Procesy i procedury są dla nas kluczowe. Nasi klienci, partnerzy biznesowi E-KIP, doceniają nasze pełne zaangażowanie w osiąganie wyznaczonych celów.

Referencje

Odkryj, co nasi klienci mają do powiedzenia o jakości naszych usług. Przeczytaj bezpośrednie recenzje od zadowolonych klientów.

Regina Chorzępa
Regina Chorzępa
2023-02-22
Polecam każdemu takie biuro rachunkowe. Pani Iwona tłumaczy prostym językiem zasady rachunkowe, bardzo ciepła i przyjazna osoba. Co miesiąc otrzymuję raport i analizę mojej firmy (koszty, przychody, dokładną wysokość podatków jaką zapłaciłam). Nie sądziłam, że będzie to aż tak pomocne. Można w pełni liczyć na zdalną obsługę, nie ma potrzeby pokazywać się w biurze. Chociaż warto, bo kawa jest przepyszna :)
Patrycja Gołębiowska
Patrycja Gołębiowska
2023-02-21
Polecam biuro. Profesjonalne podejście, doradztwo na wielu płaszczyznach. Konkurencyjne ceny usług.
Łukasz
Łukasz
2023-02-21
Rzetelne biuro. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Polecam!
Ivan D
Ivan D
2023-02-08
Odpowiedzialność, kompetencje, dbałość o potrzeby klienta. Polecam bo sam korzystam.
Dorota Ziejło
Dorota Ziejło
2023-02-07
Bardzo profesjonalne i kompetentne biuro. Ogromnym plusem jest to, że odbierają ode mnie dokumenty. Zdecydowanie polecam współprace z Panią Iwoną, Bardzo cierpliwa, szybko odpowiada na maile. Obsługa księgowa na najwyższym poziomie.
Joanna Sąsiadek
Joanna Sąsiadek
2023-02-07
Biuro profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do klient. Szuka najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Księgowy powinien być kreatywny, a Pani Iwona właśnie taka jest. Polecam biuro e-KIP💪
Agnieszka Michon
Agnieszka Michon
2023-02-07
Współpracuję z tym biurem od samego początku. Zawsze mogę liczyć na rzetelną i szybka pomoc. Klient jest tu najważniejszy. Polecam z czystym sumieniem.
Aleksandra Sobczuk
Aleksandra Sobczuk
2023-02-06
Z tym biurem okres rozliczeniowy nie jest straszny. 100% POLECAM!!! Pełen profesjonalizm, księgowość na wysokim poziomie, bogata oferta dla klientów, co z pewnością wyróżnia tą firmę pod kątem innych biur z którymi wcześniej miałam do czynienia. Chętnie polecę Was znajomym. Brawo jesteście najlepsi!!!
Księgowy rozlicza PIT - obrazek przedstawiający księgowego z kalkulatorem, skupionego nad analizą dokumentów podatkowych.
PIT

Rozliczanie PIT

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchamiamy nową usługę, która w łatwy i bezproblemowy sposób pozwoli na złożenie rocznych deklaracji PIT do Urzędu Skarbowego.

  • W pełni online
  • Łatwy i kontakt z doświadczoną Księgową

Jako biuro rachunkowe to my skontaktujemy się z odpowiednim Urzędem, złożymy deklaracje oraz prześlemy potwierdzenie, że mają Państwo ten obowiązek już za sobą.

KSIĘGOWOŚĆ

Solidna księgowość

  • Pełen profesjonalizm
  • 100% zaangażowania w każdego klienta
  • Odbiór dokumentów od Państwa
  • Cykliczne raportowanie wyników naszej pracy
  • Jeżeli zajdzie taka potrzeba wizyty stacjonarne u klienta
Księgowa prowadzi rozliczenia - obraz przedstawiający kobietę skoncentrowaną nad dokumentami, prowadzącą rozliczenia księgowe
KOntakt

Zaufaj profesjonalistom biura rachunkowego z Rzeszow

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatków. 


    Scroll to Top